O nás

Společnost KONEI zahájila činnost v roce 2011. Rozumíme vašemu obchodu i prostředí, ve kterém se pohybujete. Náš zkušený a pro věc zapálený tým má za sebou více než 12leté působení na vrcholných pozicích klíčových dodavatelů z branže. V pozicích nákupního referenta, produktového manažera, vedoucího zahraničních nákupních oddělení jsme postupně získali cit pro ten správný produkt a odpovídající servis.

V oblasti světelných zdrojů, svítidel a příslušenství se s vámi rádi podělíme o naše zkušenosti. Jsme připraveni udělat maximum k úspěšnému fungování vzájemných obchodních vztahů, rozvíjet je a upevňovat. Naším hlavním zájmem je dlouhodobá spolupráce s našimi zákazníky a partnery, kteří se vždy mohou spolehnout na naši podporu. Spokojenost našeho klienta je naším cílem.

Díky rozsáhlé a hluboké orientaci v oblasti dodávek a výroby světelných zdrojů a svítidel napříč všemi kontinenty umíme nabídnout pro zákazníka vždy to správné řešení, ať už se jedná o dodávku standardních žárovek nebo světelných zdrojů méně obvyklých. Tyto produkty pro vás získáváme přímo (bez prostředníků) u prověřených zahraničních výrobců a jako dovozce tak garantujeme kvalitu, shodu s evropskými standardy a bezpečnost dodávaných výrobků.

Co u nás získáte:

  1. možnost po určitou dobu bezplatně otestovat námi dodávané vybrané typy výrobků
  2. najdeme pro vás odpovídající náhradu za výrobek (světelný zdroj), který se „tváří“ jako dávno vyběhlý či výběhový
  3. máme pro vás připravené oborová řešení
  4. přinášíme rozumnou cenovou politiku
  5. rychlost dodávek
  6. garance kvality – udržitelnou kvalitu a hledání způsobů jejího dalšího zvyšování považujeme za samozřejmé
  7. obsloužíme maloprodejce, velkoobchodníka stejně tak i konečného spotřebitele
  8. minimální hodnotu objednávky u nás nehledejte - neexistuje – sami posuďte co je pro vás už výhodné

Vyzkoušejte služby KONEI týmu – vždyť „stačí jen dotek“ a dáme právě vašemu světlu ten správný tvar.

Aktuality

Na český trh vstoupil zkušený dodavatel žárovek jak pro průmyslové použití tak i pro speciální aplikace nabízející rovněž žárovky pro běžné použití.

Novinky