Nemůžete sehnat náhradní žárovku pro váš přístroj?

Určitě znáte situaci, kdy díky tomu, že Vám dosvítila žárovka ve vámi používaném stroji, spotřebiči nebo přístroji, je Vám doporučován ke koupi spotřebič nový, protože ten váš je již označen jako výběhový typ. Náhradní, mnohdy speciální žárovky nejsou k sehnání. Než podlehnete a utratíte spoustu peněz za něco, co už máte doma a jen to nesvítí, kontaktujte nás.

Využijeme našich více jak 12letých zkušeností a kontaktů z obchodování se speciálními žárovkami i těmi běžnějšími od výrobců a dodavatelů z celého světa. Uděláme maximum pro to, abychom pro Vás nalezli rozumné a funkční řešení. Vězte, že v průměru v 90 % případů je to možné.

Zeptejte se na info@konei.cz Budeme Vás kontaktovat s návrhem řešení v co nejkratším možném termínu. Těšíme se na spolupráci.

Potřebujete žárovky do svých strojů, speciálních svítidel nebo spotřebičů?

Hledáte kvalitnější řešení než je vaše stávající? KONEI Vám nabízí cestu. Nejen že díky obchodním zkušenostem a bohatým kontaktům jak v zahraničí tak i v Čechách ví co nabídnout, ale zároveň všechny dovážené produkty podrobuje přísným testům. Ručíme tak za to, že uváděné údaje odpovídají skutečnosti. Dodáváme žárovky a ostatní světelné zdroje vysoké kvality za zajímavé ceny.

Kontakt

KONEI
Bronislav Herba
Odboje 138/3
405 02 Děčín 7

Tel.:+420 724 076 145
Fax +420 412 514 318
Email: info@konei.cz

Aktuality

Na český trh vstoupil zkušený dodavatel žárovek jak pro průmyslové použití tak i pro speciální aplikace nabízející rovněž žárovky pro běžné použití.

Novinky